Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 07 grudzień 2014 19:55

Radosne spotkanie z Mikołajem i ekipą Piotrusia Pana

Napisał

W sobotę 6 grudnia w bibliotece ZS im. H. Kołłątaja w Jordanowie  miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Stowarzyszenie Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie "DLA NASZEJ SZKOŁY" zorganizowało dla wszystkich chętnych Mikołajkowe spotkanie. Zaproszeni goście zobaczyli  przedstawienie "Piotruś Pan", przygotowane przez uczniów klasy medialno-językowej, którzy udowodnili, że nieprzypadkowo wybrali profil, który pozwala także rozwijać talenty aktorskie. 

 

Świetna gra młodych aktorów, kolorowe stroje,  żywiołowe indiańskie tańce, brawurowe sceny pojedynków przykuły uwagę nie tylko dzieci, ale i ich opiekunów, którzy nie szczędzili słów uznania. Po udanym przedstawieniu dzieci wspólnie udekorowały choinkę ozdobami przygotowanymi także przez uczniów naszej szkoły , a następnie zawołały Świętego Mikołaja. Przybył on w otoczeniu licznych pomocników, członków Szkolnego Koła Wolontariuszy. Oczywiście nie zapomniał przywieźć  słodkich upominków dla wszystkich. Wśród radosnego gwaru, świątecznych melodii i wesołych zabaw z Mikołajem, Blaszanym Dzwoneczkiem, Kapitanem Hakiem i innymi bajkowymi bohaterami czas mijał szybko i przyjemnie. Z żalem pożegnaliśmy Świętego Mikołaja, ale pozostaną nam liczne fotografie i obietnica podobnego spotkania już za rok, a może nawet wcześniej, bo nikt nie ma wątpliwości, że pomysł naszego Stowarzyszenia, to był strzał w dziesiątkę.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówRadosne spotkanie z Mikołajem i ekipą Piotrusia Pana