Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 maj 2020 06:31

"E-gablotka" dla GOKSiP Jordanów

Napisane przez
"E-gablotka" dla GOKSiP Jordanów pixabay.com

„E-gablotka - otwórz oczy na kulturę” to nazwa projektu, na który GOKSiP Jordanów otrzymał dotację z programu Narodowego Centrum Kultury.
 Wśród 5 948 zgłoszonych wniosków ośrodek zajął 112. miejsce.

Celem głównym "E-gablotki" jest stworzenie nowej i profesjonalnej strony internetowej upowszechniającej dorobek kulturalny gminy Jordanów w formie filmów z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Strona ta stanie się również przestrzenią służącą do podniesienia kompetencji kulturalnych odbiorców poprzez warsztaty online.

Reali­za­cja tego zada­nia promuje dorobek kulturalny jordanowskiej gminy, a ponadto umożliwia integrację pomiędzy społecznością lokalną, a organizacjami pozarządowymi (KGW, orkiestr dętych, lokalny chór, zespół regionalny) i buduje tożsamość regionalną wśród odbiorców.

Zapozna­nie z dorob­kiem kul­tu­ral­nym i kulturą regionu stanie się impul­sem do jego współ­two­rze­nia i głęb­szego kul­ty­wo­wa­nia tra­dy­cji lokal­nych wśród miesz­kań­ców gminy. Dodatkowym atutem realizacji zadania jest podniesienie kompetencji cyfrowych wśród kadry Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, które są kluczowym elementem w realizacji podobnych działań w przyszłości. Zwiększy to również atrakcyjności oferty kulturalnej i umożliwi pozyskanie większej ilości użytkowników w tym także osób ze specjalnymi potrzebami.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

źródło: UG Jordanowa

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanów"E-gablotka" dla GOKSiP Jordanów