Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 18 czerwiec 2020 09:52

Jordanowskie targowisko ponownie będzie otwarte

Napisane przez
Jordanowskie targowisko ponownie będzie otwarte pixabay.com

W dniu 22 czerwca (poniedziałek) Targowisko Miejskie w Jordanowie będzie otwarte dla handlujących.

Na targowiska zostaną wpuszczeni tylko handlowcy którzy posiadają stałą rezerwację, wjazd kupców możliwy jest tylko do godziny 7:00

Handel odbywał się będzie z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.(tj. zachowaniem odpowiedniej odległości pomiędzy kupującymi i handlującymi . Handlujący i kupujący mają obowiązek zachować 2-metrowy dystans od siebie, a w przypadku gdy nie ma takiej możliwości, zasłaniać usta i nos. Handlowcy powinny posiadać płyn dezynfekcyjny do rąk, rękawiczki jednorazowe).

Dla bezpieczeństwa sprzedawców i kupujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się ściśle do zaleceń odpowiedzialnych służb.

źródło: UM Jordanowa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanowskie targowisko ponownie będzie otwarte