Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 19 czerwiec 2020 07:34

W jakim stanie jest Jordanów?

Napisane przez

Podczas sesji Rady Miasta Jordanowa w dniu 26 czerwca 2020 r. odbędzie się debata nad Raportem o stanie Miasta Jordanowa za 2019 rok.

W debacie oprócz radnych Miasta Jordanowa będą mogli wziąć udział mieszkańcy Jordanowa, którzy złożą Przewodniczącemu Rady Miasta Jordanowa pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 25 czerwca 2020 r. (zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy) w Urzędzie Miasta Jordanowa – Rynek 1, w godzinach pracy Urzędu Miasta. Zgłoszenia należy dostarczyć na specjalnie przygotowanym druku, który można pobrać z załączników.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie i dostarczenie również "zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na rozpowszechnianie wizerunku" dostępnej tutaj. 

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu w debacie nad Raportem o stanie Miasta Jordanowa za rok 2019 według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady Miasta zgłoszenia.

źródło: UM Jordanowa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówW jakim stanie jest Jordanów?