Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 19 grudzień 2014 07:44

Asia będzie słyszeć!

Napisane przez

Udało się zebrać całą sumę dla Asi Hanusiak potrzebną do wymiany sterownika do implantu ślimakowego. Dzięki temu Asia otrzyma najwspanialszy prezent na Święta, jak pisze jej mama Jolanta Hanusiak. Będzie słyszeć.

Udało się zebrać całą kwotę - napisała do naszej redakcji pani Jolanta Hanusiak. - To będzie wspaniały prezent na gwiazdkę dla córeczki. Proszę podziękować za finansowe wsparcie jak również za udostępnianie. Wam również z całego serca dziękujemy za publikację.

Warto zaznaczyć, że zbiórka pieniężna dla Asia Hanusiak trwała nie tylko w internecie, ale także była zrobiona Zespole Szkół w Toporzysku. Właśnie w Toporzysku mieszka Asia Hanusiak wraz z rodziną.

- Jesteście Kochani i bardzo bardzo dziękuje za pomoc - napisała mama Asi.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówAsia będzie słyszeć!