Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 09 lipiec 2020 08:43

Jordanów: Spotkają się z seniorami by porozmawiać o ich potrzebach

Napisane przez

W imieniu Miejskiej Rady Seniorów, Urzędu Miasta Jordanowa oraz Fundacji Mapa Pasji jordanowscy urzędnicy zapraszają na pierwsze spotkanie poświęcone wdrażaniu Polityki Senioralnej na terenie miasta Jordanowa, w ramach tegorocznego projektu pt. „Przestrzeń dla seniorów 3.0”, realizowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Podczas spotkania zostanie zaprezentowana wypracowana w 2019 roku Polityka Senioralna dla miasta Jordanowa oraz zostaną wybrane tematy do wdrożenia (np. wolontariat senioralny, ochrona zdrowia, transport lokalny) i zaplanowane konkretne działania do realizacji. Wypracują również narzędzia konsultacji społecznych ze środowiskami seniorów na terenie całej gminy.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym, to znaczy: z zachowaniem odpowiednich odstępów pomiędzy uczestnikami, w maseczkach, dostępne będą także płyny do dezynfekcji. Ponadto, w spotkaniu będzie można wziąć udział zdalnie, za pośrednictwem internetu, łącząc się przez smartfon, tablet lub komputer. Fundacja Mapa Pasji zapewnia możliwość wynajęcia tabletu dla osób nie mających dostępu do odpowiedniego sprzętu.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta Jordanowa dn. 20 lipca br. w godz. 09:30-12:30. Po spotkaniu zapraszamy na ciepły posiłek.

źródło: UM Jordanów

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów: Spotkają się z seniorami by porozmawiać o ich potrzebach