Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 09 lipiec 2020 23:30

Osuwisko w Osielcu – spotkanie parlamentarzystów i samorządowców

Napisał

9 lipca 2020 przy OSP Osielec Górny odbyło się spotkanie w sprawie otrzymanej przez powiat suski promesy na niwelację osuwiska w Osielcu z udziałem Pana Posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego, wicewojewody Pana Zbigniewa Starca oraz samorządowców.

Uszkodzona droga ze względów bezpieczeństwa została zamknięta. To sprawiło, że przejazd z Osielca do Łętowni wydłużył się o kilkanaście kilometrów, gdyż konieczne było nadkładanie drogi przez Jordanów. W dniu dzisiejszym spotkali się wszyscy, którzy mocno zabiegali o pozyskanie funduszy na dokończenie prac przy stabilizacji osuwisk i odbudowanie drogi w Osielcu Górnym. 

 Przekazano drugą transzę dotacji w wysokości 5.570.000 zł. na dokończenie prac przy stabilizacji osuwisk i odbudowie drogi w Osielcu Górnym.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówOsuwisko w Osielcu – spotkanie parlamentarzystów i samorządowców