Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 17 wrzesień 2020 19:50

Władze Jordanowa zapraszają mieszkańców na spotkanie w sprawie kanalizacji miasta. O czym będą rozmawiać?

Napisane przez

We wtorek i środę (22 i 23 września) w jordanowskim Domu Strażaka przy ul. Mickiewicza 1 zorganizowane zostaną dla mieszkańców spotkania w sprawie realizacji przez miasto programu „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracji Jordanów”, a w szczególności dotyczące przyłączania do sieci gospodarstw domowych.

 

Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia władze miasta zorganizowały nie jedno, a dwa spotkania, by dzięki temu jednorazowo w Domu Strażaka przebywało mniej osób. Wszyscy są zobowiązani do zakrywania ust i nosa.

We wtorek o 17.00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców ulic Banacha, Batalionów Chłopskich, ks. Dańkowskiego, gen. Maczka, Kolejowej, Mickiewicza i Skotnicy. Dzień później (również o 17.00) w Domu Strażaka mile widziani są mieszkańcy ulic Konopnickiej, Kopernika, Leśnej, Malejowskiej, Piłsudskiego, Rynek, Spytka Jordana i Zakopiańskiej.        

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówWładze Jordanowa zapraszają mieszkańców na spotkanie w sprawie kanalizacji miasta. O czym będą rozmawiać?