Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 23 wrzesień 2020 13:58

Food trucki zjadą do Jordanowa. Nie będą jedyną atrakcją

Napisane przez

Miłośnicy dobrego jedzenia z różnych zakątków świata powinni już rezerwować sobie wolny termin na weekend 9-11 października. Wówczas odbędzie się kolejny w naszym regionie zlot food trucków, czyli żarciowozów. Tym razem zawitają do Jordanowa.

 

Organizatorem zlotu food trucków jest Miasto Jordanów. Cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem wydarzenie zawsze jest sporą atrakcją. Wszak nie codziennie można w jednym miejscu spróbować kuchni z różnych części świata. A właśnie zlot żarciowozów daje taką możliwość.

Osoby, które wybiorą się na jordanowski rynek, by oddać się kulinarnej podróży po globie będą mogły uraczyć swoje podniebienia i kubki smakowe, ale też oczy. Co prawda oficjalnie zlot nie jest ku temu okazją, ale niemniej władze miasta liczą, że mieszkańcy Jordanowa i goszczący w tym mieście wykorzystają sposobność do obejrzenia zmian jakie zaszły na plantach, które przez wiele miesięcy przechodziły remont.       

Patronem wydarzenia jest portal Sucha24.pl 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówFood trucki zjadą do Jordanowa. Nie będą jedyną atrakcją