Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 25 wrzesień 2020 13:55

Z Jordanowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa

Napisane przez

Podczas tegorocznego Wielkiego Postu, ze względu na obostrzenia, wierni nie mogli uczestniczyć w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Jordanowski rejon zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jej jesiennej edycji. Odbędzie się 2 października w Jordanowie.  

 

O 18.00 w Kościele Przenajświętszej Trójcy odbędzie się msza święta.  Po niej uczestnicy wyruszą na trasy. Szczegóły tras i zgłoszenia na stronie www.edk.org.pl

Ponieważ udział w EDK jest indywidualny i trasy można przejść w dowolnym terminie, organizatorzy proszą o odpowiednie przygotowanie się do przejścia zależnie od pory roku, dnia, pogody oraz zapewnienie sobie powrotu z każdego punktu trasy.  Należy zanotować numery telefonów alarmowych do odpowiednich służb, gdyby potrzebna była pomoc. Zachęcają do zabrania ze sobą krzyża. Proszą o rozważenie czy dystans oraz trudności, z którymi można się spotkać na trasie nie są zbyt wymagające.  

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówZ Jordanowa wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa