Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
sobota, 17 październik 2020 18:36

W najbliższy poniedziałek jordanowski rynek nie będzie placem targowym

Napisane przez
W poniedziałek parking na jordanowskim rynku nie przeistoczy się w plac targowy W poniedziałek parking na jordanowskim rynku nie przeistoczy się w plac targowy

Co poniedziałek dwa place parkingowe na jordanowskim rynku zamieniają się w targowisko miejskie. W najbliższy poniedziałek, tj. 19 października tak się jednak nie stanie.

 

W wydanym przez Urząd Miasta w Jordanowie komunikacie napisano, że zgodnie z nowymi  wytycznymi  administracyjnymi, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, targowisko miejskie w Jordanowie  w poniedziałek 19 września będzie nieczynne. Decyzja podyktowana jest bardzo dużym wzrostem zakażeń COVID-19 w powiecie suskim i uznaniu go za strefę czerwoną. - Ponowne otwarcie w kolejne dni targowe uzależnione będzie od rozwoju sytuacji epidemiologicznej – poinformowano.

asdasdasdasdas