Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 20 styczeń 2015 15:31

Kolejny udany projekt w Gminie Jordanów

Napisał

Z dniem 31.12.2014 r. zakończyła się w Gminie Jordanów realizacja projektu pn. „Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Jordanów”. 

 

         Celem tego projektu było podniesienie jakości pracy czterech oddziałów przedszkolnych w trzech szkołach podstawowych w gminie Jordanów:

w Toporzysku, Wysokiej i Osielcu.  Projekt obejmował organizację placu zabaw oraz dostosowanie i wyposażenie pomieszczeń.

         I tak, w Wysokiej  wykonano bezpieczną nawierzchnię placu zabaw wraz z ogrodzeniem, wykonano piaskownicę, zakupiono huśtawki, sprężynowce, karuzelę.

Z kolei plac zabaw w Toporzysku został doposażony m.in. w ławeczki, domek z tworzywa i stół piknikowy.

         Ponadto wszystkie oddziały przedszkolne zyskały bogate wyposażenie poszczególnych pomieszczeń, m.in. w sprzęt RTV i AGD, sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy, akcesoria plastyczne, meble.

         Dodatkowo każdy z oddziałów przedszkolnych został doposażony w zabawki, pomoce dydaktyczne oraz artykuły plastyczne za kwotę około pięćdziesięciu tysięcy złotych. W oddziałach, w których realizowany był projekt, dostosowano również toalety dla potrzeb młodszych dzieci.

         Projekt został współfinansowany ze środków ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet IX- Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnianie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej a jego całkowita wartość wyniosła 294 206,53 zł.

 

 

Gmina Jordanów realizuje projekt: 

„Modernizacja oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych w Gminie Jordanów”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską 
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówKolejny udany projekt w Gminie Jordanów