Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 10 luty 2015 11:05

Kolejne walne zebrania OSP w Gminie Jordanów

Pierwsza sobota lutego przyniosła kolejne zebrania sprawozdawcze OSP w gminie Jordanów.

Tym razem odbyły się one w Osielcu i Łętowni, a uczestniczyli w nich m.in: Sekretarz Gminy Jordanów pan Rafał Lubaszka, Komendant PSP  w Suchej Beskidzkiej mł.bryg. Krzysztof Okrzesik, asp.sztab. Andrzej Gwiazdonik, Komendant Gminny OSP dh. Bogusław Wróbel, radni powiatowi i gminni, proboszczowie, sołtysi, przewodniczące KGW, przewodniczący Rad Sołeckich, dyrektorzy szkoł i przedszkoli oraz zaproszeni goście. O muzyczną oprawę spotkań zadbały miejscowe orkiestry.

         Uczestnicy zebrań zostali zapoznani z działalnością wspomnianych jednostek za 2014 rok. Trzeba przyznać, że sukcesy i osiągnięcia Ochotniczych Straży Pożarnych jordanowskiej gminy przedstawiają się imponująco. Zakup samochodu, wyposażenia, przeprowadzone remonty, podnoszenie kwalifikacji, udział w zawodach, działalność kulturalno-społeczna – to tylko niektóre z nich.

         Warto jednak podkreślić, że nie byłyby one możliwe, gdyby nie finansowe wsparcie władz gminy, zaangażowanie strażaków i pomoc ludzi dobrej woli.

         Podobnie interesująco zapowiadają się - zaprezentowane podczas zebrania -    plany działalności OSP w Osielcu i Łętowni na rok bieżący. Nie pozostaje więc nic innego jak życzyć druhom-strażakom powodzenia w realizacji zamierzonych celów. 

 

HomeWydarzeniaJordanówKolejne walne zebrania OSP w Gminie Jordanów