Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 29 czerwiec 2015 19:51

Turniej Piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów

Napisał

W niedzielę, 28 czerwca, w Łętowni odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a współorganizatorem Zespół Szkół w Łętowni.

 

W turnieju wzięły udział drużyny z Łętowni, Naprawy, Osielca i Toporzyska, które walczyły o Puchar Wójta Gminy Jordanów oraz bezpłatne bilety i wyjazd na mecz Wisły Kraków.

W kategorii klas „I – III” pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Toporzyska, w kategorii klas „IV -VI” zwyciężyła drużyna z Osielca, a w kategorii „gimnazjum” - drużyna z Naprawy. Wszyscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi, które ufundowali sponsorzy.

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne mecze najmłodszych drużyn odbyły się  na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Łętowni, natomiast mecze gimnazjalistów na boisku obok szkoły. Wręczenia nagród i dekoracji zawodników dokonał Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo.

Po zakończeniu rozgrywek dla dzieci i młodzieży, odbyły się mecze towarzyskie pomiędzy paniami z Kół Gospodyń Wiejskich, Samorządowcami, Strażakami i pracownicami GOKSiP. Nawet padający deszcz i mokra murawa nie zniechęciły zawodników do rywalizacji, która była przez to niezwykle widowiskowa i zabawna. Całości dopełniały humorystyczne komentarze Przewodniczącego Rady Sołeckiej z Łętowni – pana Adama Miernika, który podczas turnieju wystąpił w roli komentatora sportowego.

Towarzyskie mecze gminnych drużyn zakończyło rozdanie nagród i wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Pierwszy Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów przeszedł do historii, ale na długo pozostanie w pamięci kibiców i zawodników, którzy zapowiedzieli, że za rok znów spotkają się na boisku.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja Książka – Dyrektora Zespołu Szkół w Łętowni, dla pana Piotra Kołodziejczyka – głównego sędziego i koordynatora turnieju, dla opiekunów drużyn, zawodników, prezesa OSP z Łętowni – pana Kazimierza Jopka, miejscowych strażaków, ale przede wszystkim dla sponsorów, którymi byli:

Kasa Stefczyka – Oddział Rabka – Zdrój, Bank Spółdzielczy w Jordanowie, Sieć Handlowa „Sużyw” z Suchej Beskidzkiej, Firma DrewBud Bogusław i Wiesław Wróbel z Łętowni, Producent kostki brukowej „Libet”, Market Budowlany „Mrówka” z Osielca, Firma „Drewal” Zdzisław Filipek z Toporzyska, Produkcja wyrobów z drewna „Adex” Dariusz Hopciaś z Toporzyska, Bogusław Wójcik z Krakowa oraz Elżbieta i Adam Mirek z Naprawy.

Patronat medialny nad turniejem objęli: portal sucha24.pl, gorce24.pl, jordanow.info oraz Kronika Beskidzka. Dziękujemy!!!

 

KG

 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówTurniej Piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów