Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 23 lipiec 2015 16:12

W Osielcu będzie „słodka zemsta”!

Najbliższa niedziela zapowiada się bardzo gorąco. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie szykuje wtedy ciekawą imprezę.

Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Jordanów odbywać się będzie już po raz szósty. Jak co roku, nie zabraknie ciekawych atrakcji i… szokujących konkurencji dla zawodników. Organizatorzy dwoją się i troją, aby przygotować ciekawe zabawy dla uczestników i po raz kolejny ich zaskoczyć.

- Do rozegrania będzie 10 konkurencji m.in. „słodka zemsta”, czyli rzucanie wałkiem w kukłę siana, slalom z taczką, jedzenie ciastka na czas, przebieranie ziaren, kozłowanie piłki między pachołkami, zbijanie kręgli, sztafeta z koszykiem ziemniaków i „padnij-powstań” na czas – opowiada dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gabriela Korbel.

W zawodach weźmie udział 5 drużyn z całej gminy. Każda z nich ma szansę otrzymać cenne nagrody. W tym roku pula nagród to 10 tysięcy złotych i Puchar Wójta Gminy Jordanów. Jest się o co bić, więc zawodnicy dzielnie przygotowują się do niedzielnego turnieju.

Po sportowych emocjach przyjdzie także czas na śpiewy i tańce. W Osielcu zaprezentują się m.in. laureaci konkursu „Talenty Małopolski 2015”, pochodzący z tej miejscowości. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Siwy Dym, który pojawi się na scenie około godziny 19. Zaraz po nim zagra grupa Secret Band z Krakowa.

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Podczas imprezy nie zabraknie gier i zabaw z nagrodami dla dzieci.

Zapraszamy w najbliższą niedzielę (26 lipca) do Osielca na boisko obok Kościoła. Po godzinie 14.30 rozpocznie się tam prawdziwy turniej wsi. Już nie możemy się doczekać!

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówW Osielcu będzie „słodka zemsta”!