Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 01 sierpień 2015 08:33

Będzie impreza z „Niezłymi Ziółkami”

W gminie Jordanów nie wiedzą co to nuda. W tym tygodniu odbędzie się tam Przegląd Twórczości Lokalnej.

 Kolo Gospodyń Wiejskich „Niezłe Ziółka” z Toporzyska oraz tamtejsza Ochotnicza Straż Pożarna już wiedzą jak spędzą niedzielne popołudnie. W porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Kultury z Jordanowa postanowili oni zorganizować Przegląd Twórczości Lokalnej, na którym z pewnością nie zabraknie muzyki i tańca.

Na scenie zaprezentują się między innymi laureaci I Gminnego Festiwalu Talentów i artyści z Zespołu Tańca Nowoczesnego, którzy na co dzień ciężko trenują w GOKSiP w Toporzysku. Będzie można również wysłuchać koncertu orkiestry OSP działającej pod kierunkiem Janusza Gałki. Do tego wszystkiego wystąpią „Małe Ziółka” i „Niezłe Ziółka”, które z pewnością przygotowały na tę okoliczność coś specjalnego. To jednak nie wszystko.

- Przygotowane są liczne atrakcje dla dzieci, zajęcia rękodzielnicze, stoiska rękodzieła i konkursy z nagrodami.  Wieczorem oczywiście festyn. Będzie się działo! – zapewnia dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie Gabriela Korbel.

Zapowiada się zabawa do białego rana. Zapraszamy już od godziny 16.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówBędzie impreza z „Niezłymi Ziółkami”