Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 06 sierpień 2015 11:39

Jordanów. Nie chcą mieszkać przy ulicy Przemysłowej

Napisane przez

Mieszkańcy skarżą się na nazwę ulicy, przy której znajdują się ich domy. Nie sprzyja ona przyjmowaniu gości.

Mieszkańcy części ulicy Przemysłowej w Jordanowie zaapelowali do radnych o zmianę nazwy ulicy. Czują dyskomfort.

- Zapraszamy na swoje posesje znajomych, gości – mówił Otto Cymerman w imieniu mieszkańców. -  Wszyscy się dziwią dlaczego tam jest adres „Przemysłowa” i to jeszcze różne numery. Każdemu trudno jest wytłumaczyć jak tam dojechać.  

I zwrócił się z prośbą, aby dokonać zmiany nazwy ulicy nazwę albo temu rejonowi Jordanowa nadać nazwę np. Osiedle pod Wysoką. Tam bowiem prowadzi szlak na Wysoką.

- Mieszkańcy zapraszając swoich gości będą się lepiej czuli, że nie są w dzielnicy przemysłowej, tylko na łonie natury – zaznaczył reprezentant petentów.
Pismo od mieszkańców w tej sprawie zostało przedstawione na Komisji Przestrzegania Prawa Porządku Publicznego, Ochrony Środowiska i Pomocy Społecznej. Jak poinformowała Krystyna Firek, przewodnicząca jordanowskiej rady, geodeta z Urzędu obiecał tą sprawę rozpatrzyć.

- Zrobią rozeznanie u pozostałych mieszkańców ul. Przemysłowej, żeby dowiedzieć się czy byliby także zainteresowani zmianą tej nazwy – wyjaśniła.


asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów. Nie chcą mieszkać przy ulicy Przemysłowej