Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 20 sierpień 2015 08:47

Jordanów: W 3 h zbudowali Ratusz

W dniu wczorajszym, w ramach konkursu zorganizowanego przez Sklep Zabawkowy "Lego w Jordanowie", wyłonieni laureaci; dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w budowaniu budynku ratusza z klocków LEGO.

Nie udało by się tego dokonać bez uprzejmości dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Jordanowie - Jana Hanusiaka, który na ten cel udostępnił salę i zadbał o uwiecznienie tych chwil radości. Zestaw kolekcjonerski LEGO Town Hall 10224, składa się z 2766 elementów. Zbudowanie ratusza zajęło ponad 3 godziny. Ratusz budowały trzy ekipy 2 i 3 osobowe ze wsparciem rodziców. W budowaniu udział wzięli: Kuba i Zuzia Migas, Filip Ziembański, Matylda Turchan, Kajtek Nizioł, Krzyś i Wojtuś Bosowscy.

Wszyscy budowniczy odbyli niezwykle trudny test umysłu, zmęczenie malowało się na twarzach, a widać to było szczególnie pod sam koniec budowania. Ratusz wzbogaci wystawę budowli z klocków LEGO, której otwarcie zaplanowano już na najbliższą sobotę.

Ratusz oraz inne eksponaty członków klubu LUGPol będzie można podziwiać w Jordanowskim Magistracie. Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę o godzinie 10:00. Wystawa będzie otwarta w sobotę od godz. 10 do 18, w niedzielę od 10 do 16. Podczas wystawy przewidziano liczne atrakcje. 

Damian Wicher,
fot. Jan Hanusiak - MOK Jordanów

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów: W 3 h zbudowali Ratusz