Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 18 wrzesień 2015 23:39

Bezpieczna droga z „Mrówką” z Osielca

Napisał

Market Budowlany „Mrówka” z Osielca to nie tylko handlowy kompleks budowlany. To także sponsor wielu tegorocznych imprez i przesięwzięć na terenie gminy Jordanów. Tym razem, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Promocji z Jordanowa oraz Komisariatem Policji z Jordanowa zorganizował akcję pod nazwą „Bezpieczna droga”.

 

         Akcja trwała dwa dni (16 i 17.09.) i objęła swoim zasięgiem klasy pierwsze

szkół podstawowych na terenie gminy Jordanów i miasta Jordanowa. Uczniowie zostali zaznajomieni z przepisami ruchu drogowego, zasadami prawidłowego poruszania się po drodze i właściwego oznakowania. W roli prelegentów wystąpili policjanci jordanowskiego komisariatu – asp.sztab. Andrzej Tajsiak i sierż. sztab. Marcin Stanaszek. Na zakończenie akcji sympatyczna Mrówka  obdarowała wszystkie dzieci odblaskami i słodyczami, które zakupił Market Budowlany „Mrówka”.

         W akcji brali udział: przedstawicielka Marketu Budowlanego „Mrówka” - Aleksandra Cudak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie – Gabriela Korbel, dyrektorzy szkół i wychowawcy klas pierwszych,

a w roli Mrówki wystąpiła Marzena Oleksa.

         Patronat medialny nad akcją objął portal sucha24.pl


asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaJordanówBezpieczna droga z „Mrówką” z Osielca