Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 22 styczeń 2014 22:01

Kolędujmy wszyscy wraz....

19 stycznia w remizie OSP w Łętowni odbyła się  impreza pn."Kolędowanie w Gminie Jordanów". Głównymi organizatorami była miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna  i orkiestra OSP, Koło Gospodyń Wiejskich w  Łętowni  i  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji  w Jordanowie.

 

         Na zaproszenie do wspólnego kolędowania odpowiedziały i przyjechały wszystkie orkiestry z Gminy Jordanów wraz ze swoimi kapelmistrzami. Wśród zaproszonych gości był: wójt Gminy Stanisław Pudo, proboszcz parafii łętowskiej ksiądz Stefan Stypuła i wikary Dariusz Czapnik, przedstawiciele miejscowego samorządu i instytucji oraz  mieszkańcy wsi.

         Wszystkich zaproszonych bardzo serdecznie witali gospodarze remizy oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łętowni, które przygotowały wspaniały posiłek . Szczególnie gorąco witano 120 muzyków z Naprawy, Toporzyska, Osielca i oczywiście z Łętowni. Orkiestry wspólnie odegrały 14 kolęd, które wybrał i przygotował  dyrygent orkiestry z Łętowni Andrzej Makuch.

         Wszyscy zaproszeni nie tylko słuchali koncertu  orkiestr, ale również mieli okazję do wspólnego ich zaśpiewania,  do którego zachęcał swoim głosem kapelmistrz z Osielca Michał Kusz - organista w tamtejszym kościele. 

         Panie z Koła Gospodyń Wiejskich  zaprezentowały również własny repertuar kolęd. W imieniu organizatorów  bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.

                                                                                                     JFM

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówKolędujmy wszyscy wraz....