Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 30 styczeń 2014 21:37

Spotkanie opłatkowe OSP Osielec Górny

W dniu 25 stycznia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Osielcu Górnym odbyło się spotkanie opłatkowe. To już drugi  „opłatek”  OSP Osielec Górny jako nowej jednostki strażackiej w gminie Jordanów.

 

            Swoją obecnością zaszczycili: Kapelan Powiatowy OSP ks. Stanisław Skowronek oraz wikary parafii w Osielcu ks. Konrad Natkaniec, sponsorzy, strażacy oraz mieszkańcy wsi.  Przybyłych powitał prezes OSP Osielec Górny Pan Krzysztof Stopa, który podziękował wszystkim za przybycie, złożył życzenia noworoczne i zaprosił do wspólnej zabawy.

            O duchową stronę tej uroczystości zadbał ks. St. Skowronek poprzez odczytanie Ewangelii oraz modlitwę. Następnie wszyscy połamali się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania, a po oficjalnej części, rozpoczęła się wspólna zabawa do białego rana przy akompaniamencie zespołu muzycznego FEST z Osielca.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówSpotkanie opłatkowe OSP Osielec Górny