Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 17 marzec 2014 22:15

Gminny Konkurs Recytatorski w Osielcu

W dniu 14 marca w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Promocji w Osielcu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział dwudziestu sześciu uczniów z gminy Jordanów.

 

         Komisja konkursowa w składzie: Monika Hopciaś – nauczycielka języka polskiego z jordanowskiego LO, Justyna Kowalcze – polonistka z jordanowskiego Gimnazjum oraz Gabriela Korbel – instruktor kultury w GOKSiP Osielec, przyznała następujące miejca: w kategorii klas 1-3, pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Drobna z Osielca, drugie – Martyna Bachul z Toporzyska, a trzecie – Kinga Swałtek z Łętowni.

         W kategorii klas 4-6, pierwszego miejsca nie przyznano, natomiast drugie zdobyła Anna Leśny z Łętowni, a trzecie przypadło w udziale Angelice Migas z Osielca i Sebastianowi Szklany z Toporzyska.

         W kategorii gimnazjum komisja nie przyznała pierwszego miejsca, drugie  zdobyła Mariola Siepak z Osielca, a trzecie miejsce zajęła Natalia Kurek z Naprawy.

         Organizatorzy przygotowali nagrody dla wszyskich uczestników konkursu. Zdobywcy miejsc I – III otrzymali nagrody książkowe, zaś pozostali  upominki rzeczowe. Ponadto zdobywcy pierwszych i drugich miejsc będą reprezentować Gminę Jordanów podczas XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych , który odbędzie się 20 marca w Makowie Podhalańskim.

Galeria

asdasdasdasdas