Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 07 kwiecień 2014 20:20

Punkt Pomocy Podatnikom w Urzędzie Miasta w Jordanowie.

Napisał

Urząd Skarbowy w Suchej Beskidzkiej informuje, że 10 kwietnia 2014 roku w godzinach 11:00 – 15:30 organizuje Punkt Pomocy Podatnikom w Urzędzie Miasta w Jordanowie.

Pracownicy pomogą wypełnić e-zenanie podatkowe i wysłać je przez internet do właściwego urzędu skarbowego. Ponadto będzie można uzyskać informacje na temat ulg podatkowych i odliczeń.

Wystarczy zabrać rozliczenia PIT-11 jakie otrzymaliśmy od naszych pracodawców, ewntualnie inne dokumenty świadczące o uzyskanych przez nas w 2013 roku dochodach. Jeżeli chcemy skorzystać z ulg to warto zabrać też potwierdzenie dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest by mieć przy sobie zeszłorocznego PIT-a (z dochodami za 2012 rok) – będzie on bowiem potrzebny dla celów identyfikacji tożsamości w systemie komputerowym Ministerstwa Finansów.

 

Uwaga! Urzędnicy w Punktach Pomocy Podatnikom nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej!

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaJordanówPunkt Pomocy Podatnikom w Urzędzie Miasta w Jordanowie.