Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 marzec 2018 14:07

Zebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP Gminy Jordanów

Zakończyły się coroczne zebrania sprawozdawcze we wszystkich jednostkach OSP Gminy Jordanów.

Brali w nich udział: Wójt Gminy Jordanów – pan Stanisław Pudo, Przewodniczący Rady Gminy – pan Adam Kawula, przedstawiciele PSP w Suchej Beskidzkiej, Komendant Gminny OSP – pan Bogusław Wróbel, radni, proboszczowie, sołtysi, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przewodniczące KGW i zaproszeni goście. O muzyczną oprawę spotkań dbały miejscowe orkiestry OSP.

Podczas spotkań prezesi OSP zaznajamiali zebranych z działalnością jednostek w 2017 roku i przedstawiali plany na rok bieżący. Naczelnicy referowali działalność bojową druhów - strażaków, skarbnicy składali sprawozdania finansowe, a o działalności orkiestr opowiadali kapelmistrzowie. Zarówno dokonania, jak i założone plany prezentują się imponująco, czego dowodem były jednogłośne absolutoria dla zarządów. Zebrania były także okazją do podziękowań zwłaszcza dla władz gminy za finansowe wsparcie jednostek, a także dla sponsorów i wszystkich sympatyków OSP.

 

HomeWydarzeniaJordanówZebrania sprawozdawcze w jednostkach OSP Gminy Jordanów