Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

środa, 18 kwiecień 2018 08:35

Sobota w Jordanowie pod znakiem piłki nożnej i disco polo

Wielkimi krokami zbliża się I Charytatywny Turniej Piłkarski i Koncert Otwartych Serc, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Jordanowie. W piłkę nożną zagra od godziny 11 sześć zespołów (m.in. reprezentacja Polski w futsalu +35 i oldboje Jordana Jordanów) na boisku przy ulicy Kolejowej w Jordanowie, a od godziny 14 do 22 na jordanowskim rynku zaprezentuje się krajowa czołówka zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru będzie Włoch Luigi Pagano, który wystąpi na samym końcu imprezy, o godzinie 22:15. 

Cel turnieju oraz koncertu jest szczytny - zbiórka pieniędzy na pomoc dla trójki dzieci z Jordanowszczyzny. - Planujemy cykliczność tej imprezy i pragniemy, aby na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń nie tylko naszego powiatu - mówi prezes stowarzyszenia Stowarzyszenie Aktywacji Społecznej i Obywatelskiej Inspiracja w Jordanowie, Bogusław Nosidlak i dodaje: - Celem nadrzędnym imprezy będzie zebranie pieniędzy na pomoc trójce dzieci z Jordanowszczyzny, ale także integracja mieszkańców miejscowości, gmin i powiatów sąsiadujących. Czołówka zespołów disco powinna przyciągnąć do Jordanowa fanów tej muzyki z całej Polski.

W ciągu trzech godzin na boisku Jordana odbędą się trzy spotkania: Gwiazdy disco polo kontra seniorzy Unii Naprawa, TS Sokół Kielce - WTZ Zembrzyce i na deser Reprezentacja Polski +35 w futsalu sprawdzi formę oldbojów Jordana. Spotkanie Sokoła z WTZ odbędzie się o Puchar Starosty Suskiego, chociaż nie będzie w nim bez względu na wynik pokonanego ani zwycięzcy, a obie drużyny otrzymają pamiątkowy puchar.

Od godziny 14 na jordanowskim rynku przez 8 godzin zaprezentuje się dziewięć zespołów: INESS (14.15-15), DISCOBOYS (15:15-16), MENELAOS (16:15-17), LAST MINUTE (17.15-18), MEFFIS (18.15-19), ELECTRIC BLUE (19.15-20), COSMO (20.15-21), MENAGO (godz. 21:15-22). Podczas każdej okrągłej godziny będzie odbywała się licytacja przedmiotów (m.in. piłka z autografami Kuloodpornych Bielsko-Biała, koszulka z autografem zawodnika MMA Jana Błachowicza, koszulka z autografem oraz rękawice Mateusza Rajewskiegoalbum z karykaturami i rysunkami satyrycznymi Marka Dąbrowskiego, pluszowy miś z logo zespołu COSMO, fanty przekazane przez Grupę Motocyklową Zbóje z Gór Podhale, koszulka Arkadiusza Bąka podczas jego gry w Amice Wronki, szarfa z wygranego przez Legię meczu Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona czy koszulka Mateusza Możdżenia podczas jego gry w Lechu Poznań). Imprezę poprowadzi duet Magdalena Dudzic i Sebastian Wątroba.

Ostatnim wykonawcą, którego zobaczymy w tym dniu w Jordanowie będzie Lugi Pagano. Włoch, którego często można spotkać w programie "Jaka to melodia", zaprezentuje najsłynniejsze włoskie przeboje takie jak: Volare, O Sole Mio czy Que Sera Sera.

ZAPRASZAMY W SOBOTĘ 21 KWIETNIA DO JORDANOWA!!!

 

 

HomeWydarzeniaJordanówSobota w Jordanowie pod znakiem piłki nożnej i disco polo