Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

czwartek, 06 wrzesień 2018 06:04

Kolejne przejazdy kolejowe do likwidacji?

To ważna informacja dla gospodarzy z osiedla Zagrody i Międzywód z Jordanowa.

Jordanowski magistrat opublikował komunikat w związku z pismem Polskich Linii Kolejowych S.A. dotyczącym możliwości przekształcenia przejazdów kolejowych usytuowanych w granicach Miasta Jordanowa: km 25,559 – droga gminna 5684  (osiedle Zagrody); km 23,215 – droga gminna 5522/2 (Międzywody) - w przejazdy kat F (wyposażone w rogatki stale zamykane na klucz, otwierane w razie potrzeby przez użytkownika przejazdu).

- Urząd Miasta Jordanowa informuje, że zainteresowani użytkownicy (właściciele działek do których prowadzą w/w przejazdy) mogą zgłaszać się do dnia 24 września 2018 r. pok. 11 tel. 18 26 91 708 celem przygotowania listy osób, które zawrą umowy z Polskimi Liniami Kolejowymi na użytkowanie przedmiotowych przejazdów – czytamy w komunikacie.

W przypadku braku zgłoszeń potencjalnych użytkowników, PKP rozpocznie procedurę likwidacji przedmiotowych przejazdów kolejowo-drogowych.

 

Źródło: UM Jordanów

 

HomeWydarzeniaJordanówKolejne przejazdy kolejowe do likwidacji?