Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

czwartek, 27 wrzesień 2018 06:50

Jordanowski urząd w komórce

Działa już aplikacja mobilna eJordanów.

W ramach projektu pn. E-Jordanów - wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych usług publicznych w Mieście Jordanów współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 została uruchomiana aplikacja mobilna eJordanów dostępna na platformę android oraz IOS. Na aplikacje wysyłane są informacje o aktualnych wydarzeniach w mieście, czy informacje o zagrożeniach np. pogodowych.

Aby otrzymywać powiadomienia wystarczy pobrać bezpłatną aplikację – nie trzeba być zarejestrowanym, rejestracja pozwala jednak na korzystanie z dodatkowych funkcji: zgłaszania swoich uwag – funkcja zgłoś czy zmiany ustawień, tak aby dostosować aplikację do swoich potrzeb. Zarejestrowani użytkownicy mogą także otrzymywać powiadomienia na podany przy rejestracji adres e-mail. Rejestracja odbywa się po przez złożenie wniosku „Rejestracja adresu email w Systemie Powiadamiania” przez ePUAP.

Adres do aplikacji w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wiemo.ejordanow

Adres do aplikacji w App Store: https://itunes.apple.com/us/app/ejordan%C3%B3w/id1318432834?mt=8

Link do ePUAP (ważny po zalogowaniu i potwierdzeniu profilu zaufanego): https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/rejestracja-adresu-email-w-systemie-powiadamiania/43yycb05ux

 

źródło: UM Jordanowa

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanowski urząd w komórce