Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Maków Podhalański (554)

piątek, 03 kwiecień 2020 07:53

Uczniowie dostaną laptopy do nauki

Napisane przez

Władze Makowa Podhalańskiego w ramach prowadzonego naboru wniosków przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, dla zadania pn.: „Zdalna szkoła” złożyły wniosek o dofinansowanie zakupu komputerów dla szkół z terenu gminy Maków Podhalański. Wysokość przyznanych środków naszej gminie to 70 000 złotych.

piątek, 03 kwiecień 2020 07:48

W Makowie nocą będzie jaśniej

Napisane przez

Na terenie gminy Maków Podhalański trwają dalsze inwestycje związane z budową nowego oświetlenia ulicznego z zastosowaniem lamp energooszczędnych typu LED.

czwartek, 02 kwiecień 2020 17:53

Kasia z Makowa marzy o koronie najpiękniejszej

Napisane przez

Katarzyna Bodnar z Makowa Podhalańskiego startuje w castingu online do ogólnopolskiego konkursu piękności Najpiękniejsza Polka. Każdy z nas może przyczynić się do tego, że makowianka dostanie się do półfinału. Wystarczy „polubić” na Facebooku i udostępnić jej zdjęcie. Można też głosować na Instagramie oraz stronie konkursu.

piątek, 20 marzec 2020 09:44

Odeszła na dwa miesiące przed 105 urodzinami

Napisane przez

Zmarła najstarsza mieszkanka gminy Maków Podhalański i jedna z najstarszych Małopolanek. To Joanna Nitecka z Makowa Dolnego, która przeżyła prawie 105 lat. Do późnej starości była osobą aktywną i bardzo pogodną.

wtorek, 03 marzec 2020 13:20

Nowy komendant w Makowie

Napisane przez

Komisariat policji w Makowie Podhalańskim ma nowego szefa. Został nim komisarz Adam Kania, który obowiązki komendanta pełnił już od początku lutego (po przejściu na emeryturę swego poprzednika Janusza Dyducha), a teraz został oficjalnie powołany na to stanowisko.

piątek, 28 luty 2020 08:35

Wyprostuj się – sposób na wady postawy

Napisane przez

Od marca 2020 roku w szkołach prowadzonych przez Gminę Maków Podhalański rusza program zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej „Wyprostuj się”.

W OSP Maków Podhalański Dolny odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, gdzie podsumowano działalność jednostki za 2019 r.

wtorek, 25 luty 2020 10:35

Maków. Ambaras z wózkami

Napisane przez

Informacja, która pojawiła się ostatnio na drzwiach przedszkola w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim, zbulwersowała część rodziców. Wynika z niej bowiem, że nie można wjeżdżać do budynku wózkami dziecięcymi. A być może również inwalidzkimi, bo wywieszka nie precyzuje, jakimi...

niedziela, 23 luty 2020 18:28

Grzechynianin na dachu Ameryki

Napisane przez

Grzechynianin Waldemar Borowski wrócił z kolejnej wysokogórskiej wyprawy. Jak poprzednie jego przedsięwzięcia, to również zakończyło się sukcesem. Tym razem (co zapowiadaliśmy 2 lutego) za cel obrał sobie najwyższy szczyt Andów i całej Ameryki - Aconcaguę (6962 m n.p.m.). 

Strona 1 z 43

 

HomeWydarzeniaMaków Podhalański