Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 01 luty 2019 08:18

Naroże Juszczyn na Rajdzie Chłopskim

Za nami 51 edycja Narciarskiego Rajdu Chłopskiego Rajcza 2019. Jak co roku udział w nim wzięła drużyna LKS NAROŻNE JUSZCZYN , która jednocześnie reprezentowała powiat suski i Gminę Maków Podhalański.

 

W rajdzie uczestniczyły łącznie 23 drużyny z 7 Gmin i 4 powiatów. Klub Naroże Juszczyn wystawił 4 drużyny. W klasyfikacjach sportowych drużyny Naroża uzyskały bardzo dobre wyniki: drużyna nr 1 zajęła 1 miejsce zdobywając 91 pkt., drużyna nr 3 zajęła 8 miejsce zdobywając 62 pkt., drużyna nr 2 zajęła miejsce 9 zdobywając 61 pkt, a drużyna nr 4 miejsce 12 zdobywając 47 pkt. W kategorii gmin reprezentanci klubu z Juszczyna zajęli miejsce na najniższy stopniu podium ze 167 punktami na koncie.

Zawodnicy z Juszczyna wzięli także udział w Targach Smaków, gdzie ich stoisko przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Juszczyna. Za pokaz  umiejętności kulinarnych połączonych z tradycyjnymi przepisami, zajęły 2 miejsce w tej kategorii.

- Wszyscy sportowcy z naszego Klubu biorący udział w zawodach pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji wyjazdu naszej drużyny, a szczególnie władzom Gminy Maków Podhalański, Gminy Zawoja i Zarządowi powiatu suskiego.  Szczególne podziękowania przesyłamy do Koła Gospodyń Wiejskich z Juszczyna - powiedział Krzysztof Sarna, prezes LKS Naroże Juszczyn.

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiNaroże Juszczyn na Rajdzie Chłopskim