Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 15 kwiecień 2019 07:07

Garaż już jest - remont w czynie społecznym

Napisał

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim Dolnym, dziękuje Panu Burmistrzowi, sponsorom oraz druhom za zaangażowanie w remont naszego garażu oraz kotłowni. Dzięki Państwa pomocy nasza jednostka ma odnowiony, a co za tym idzie funkcjonalny garaż  oraz odświeżoną kotłownię. 

 

Wykonano nową instalacje elektryczną, wymieniono stare grzejniki i przerobiono instalację CO, zamontowano nowe szafki, położono płytki, pomalowano oba pomieszczenia.

Remont rozpoczął się 4 lutego bieżącego roku, po ponad 2 miesiącach prac w czynie społecznym, możemy powiedzieć że najważniejszym elementem przy tym remoncie byli ludzie, którzy bezinteresownie,   po swojej pracy, za darmo w czynie społecznym pracowali aktywnie by wyremontować garaż oraz kotłownię – relacjonuje Mateusz Szklarczyk- Prezes OSP Maków Podhalański Dolny. 

Pozyskaliśmy środki i materiały pod remont garażu i kotłowni.  Wszystkie prace budowlane wykonali druhowie  w czynie społecznym. Niestety te środki   nie wystarczyły nam na realizację projektu, jakim był remont garażu i kotłowni. Zarząd OSP w Makowie Podhalańskim Dolnym, mając na względzie dbałość o mienie własnej jednostki, zwrócił  się z prośbą  do lokalnych przedsiębiorców  o pomoc w realizacji zadania jakim był wspomniany remont. Nasi sponsorzy nas  nie zawiedli, udzielili nam wsparcia w postaci darowizn na cele statutowe jednostki za co pragniemy  im podziękować  – relacjonuje Wiceprezes / Naczelnik OSP Maków Dolny Dominik Zajda. 

W pierwszej kolejności lista instytucji samorządowych oraz sponsorów strategicznych, którym pragniemy podziękować :  

Paweł Sala Burmistrz Makowa Podhalańskiego
Łukasz Klimasara - radny Gminy Maków Podhalański
Prezes Bricomarché w Suchej Beskidzkiej
Marek Biskup
Tadeusz Gacek - Gospodarstwo pasieczne
Dariusz  Łasak - Firma Agat
Firma Żarpłyt z Żarnówki 
Grzegorz oraz Patrycja Możdżeń - Firma Bregos

 

Dziękujemy również naszym pozostałym sponsorom :

Bank Spółdzielczy w Jordanowie
Bogdan Suder - Firma Suder
Deco-Light
Paweł Piątek

Dziękujemy przede wszystkim naszym DRUHOM, którzy wszystkie prace wykonali w czynie społecznym:
Druh Andrzej Baca
Druh Dominik Zajda 
Druh Grzegorz Głuszek
Druh Stanisław Szklarczyk
Druh Maciej Tatara 
Druh Łukasz Klimasara
Druh Bogusław Działowy
Druh Brunon Możdżeń
Druh Grzegorz Możdżeń
Druh Adam Malina 
Druh Eugeniusz Wywijas
Druh Maciej Malaga
Druh Bogusław Baca
Druh Bartosz Adamek
Druh Mateusz Szklarczyk  

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy nas wsparli. Efekt naszej pracy oraz płynące pochwały od władz miasta, mieszkańców naszej społeczności czy sponsorów motywują nas do dalszego działania.
Kolejnym krokiem będzie wymiana dachu, w   przyszłości na piętrze naszej jednostki  powstanie świetlica, kuchnia dla Strażackiego Koła Gospodyń, izba pamięci oraz  łazienka. 

Z wyrazami szacunku Zarząd OSP MAKÓW DOLNY

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiGaraż już jest - remont w czynie społecznym