Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 06 czerwiec 2019 06:29

Święto Rodziny w SP Wieprzec

Napisał

Chyba nikt nie ma złudzeń, że najważniejszymi osobami w życiu dzieci są rodzice. Odwrotnie zresztą również. Doskonałym zatem pretekstem do wspólnego spędzenia miłych chwil było Święto Rodziny zorganizowane w dniu 01.06.19 w szkole w Wieprzcu. Uroczystość odbyła się w sobotę i pewnie to spowodowało, że w całkiem dużym gronie można było wspólnie, miło spędzić czas.

 

Punktualnie o godz. 9:00 Pani Dyr. Maria Solik-Jaworska przywitała licznie zebranych gości, zapraszając do świętowania. Najpierw dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały taniec połączony z choreografią do utworu „Do białego rana”. Kolejnym punktem programu był występ  uzdolnionej muzycznie uczennicy, która z piosenką "How does a moment last forever?" z repertuaru Celinie Dion wzięła udział w eliminacjach do tegorocznej edycji "Talentów Małopolski" w kategorii form muzycznych. Utwór bardzo się podobał, a wykonawczynię uhonorowano gromkimi brawami.

Dzieci z grupy gimnastycznej „Power Welders” przedstawiły ciekawy program akrobatyczny złożony z różnego rodzaju kombinacji i umiejętności. Podobnie zresztą, jak szkoła karate, do której uczęszczają nasi uczniowie.

Święto Rodziny w Wieprzcu to również konkurencje sportowe, w których rywalizowały drużyny złożone z dzieci i rodziców. Tym razem były to m. in. przeciąganie liny, zbieranie ziemniaków na czas, zjadanie jabłka zawieszonego na sznurku. Nie chodziło o to, kto wygra, ale o dobrą zabawę.

Przez cały czas trwania Święta można było spróbować specjałów przygotowanych przez niezawodnych rodziców oraz wyszaleć się na dmuchańcach, które cieszyły się ogromną popularnością.

 

Radosław Tempka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiŚwięto Rodziny w SP Wieprzec