Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 październik 2014 12:00

W Grzechyni mieć będą, w Juszczynie – muszą poczekać

Napisał

Uczniowie z Grzechyni już na wiosnę będą mogli skorzystać z nowego boiska wielofunkcyjnego.

 

W poniedziałek na teren budowy nowego boiska wielofunkcyjnego wejdzie ekipa wykonawcy. Ma ona czas do marca, by wykonać boisko wielofunkcyjne. To dla miejscowych uczniów dobra informacja – z nowej infrastruktury będą korzystać również oni.

- Otrzymaliśmy fundusze z PROW-u na budowę boiska, z którego korzystać będą nie tylko zawodnicy z klubu, ale przede wszystkim uczniowie, gdyż do tej pory nie mieli gdzie się realizować fizycznie-  zaznacza Paweł Sala, burmistrz Makowa Podhalańskiego.

Włodarz gminy nie jest jednak do końca zadowolony. Jak zaznacza, w planie była budowa dwóch boisk – w Grzechyni i w Juszczynie.

- Pod inwestycję w tej pierwszej miejscowości udało się kupić grunt – wyjaśnia Sala. – Niestety, w Juszczynie jeszcze nie jesteśmy w posiadaniu terenu.

Tamtejsi  sportowcy niestety będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

raz

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiW Grzechyni mieć będą, w Juszczynie – muszą poczekać