Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 23 październik 2019 21:04

Policjanci odznaczyli burmistrza

Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala. Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala. Foto: Edyta Łepkowska

Makowski burmistrz Paweł Sala został odznaczony Brązowym Krzyżem za Zasługi dla Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Małopolskiego. Otrzymał go dzisiaj (23 października) podczas sesji Rady Miejskiej w Makowie Podhalańskim.

 

– Z mojego punktu widzenia jest to takie małe odzwierciedlenie bardzo dobrej współpracy z panem burmistrzem i podziękowanie za nią – mówił komendant powiatowy policji w Suchej Beskidzkiej Dariusz Drobny. Krzyż przyznany włodarzowi Makowa Podhalańskiego to nowe odznaczenie, wprowadzone w tym roku uchwałą zarządu wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Krakowie. Jego forma wzorowana jest na krzyżu maltańskim, którego cztery ramiona symbolizowały cnoty: wierność, honor, wstrzemięźliwość i przezorność.

- Jestem zaszczycony. Rozumiem, że z policją będziemy współpracować w dalszym ciągu, bo jest to bardzo ważny aspekt naszego funkcjonowania. Poczucie bezpieczeństwa dla naszych mieszkańców jest nie do przecenienia – powiedział burmistrz Paweł Sala po odznaczeniu krzyżem.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiPolicjanci odznaczyli burmistrza