Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 13 listopad 2019 08:54

Nowy gazociąg "przetnie" gminę Maków Podhalański

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Makowski magistrat poinformował, że na terenie gminy Maków Podhalański pomiędzy miejscowościami Białka, Juszczyn i Kojszówka, prowadzone są plany projektowe budowy nowego gazociągu.

Przedstawiciele firmy, która wykonuje projekt, będą się spotykać z mieszkańcami - właścicielami działek wspomnianych miejscowości, w celu ustalenia i wskazania przebiegu budowanego nowego odcinka gazociągu.

- Przedstawiciel wykonawcy przychodząc na spotkanie jest zobowiązany oprócz przedstawienia celu wizyty, przekazać szczegółowe informacje i wyjaśnić wszelkie nasuwające się wątpliwości i pytania - podkreślają makowscy urzędnicy.

Jak dodają, budowa nowego odcinka gazociągu pozwoli w przyszłości na rozbudowę sieci a co za tym idzie zmianę sposoby ogrzewania domów jednorodzinnych jak i budynków gminnych.

Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 604503232 lub dzwoniąc do Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim pod nr 33 874 97 35.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiNowy gazociąg "przetnie" gminę Maków Podhalański