Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 20 listopad 2019 08:13

Makowska książnica będzie ekologiczna

Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że rozpoczął się pierwszy etap realizacji inwestycji związanej z termomodernizacją budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim.

Zadanie realizowane jest w ramach podpisanej umowy burmistrza Makowa Podhalańskiego Pawła Sali z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach zadania pn. "Poprawa jakości powietrza na terenie Gminy Maków Podhalański poprzez głęboką modernizację budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej", na który gmina Maków Podhalański otrzymała dotację w wysokości ponad 424 tysięcy złotych, tj. 80 procent kosztów kwalifikowanych.

Inwestycja obejmuje modernizację instalacji centralnego ogrzewania, wymianę oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne typu LED, docieplenie podłóg, stropu poddasza i ścian oraz wymianę okien.

Pierwszy etap związany jest z modernizacją instalacji centralnego ogrzewania z przyłączem gazowym do budynku.

 

źródło: UM Maków Podhalański

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiMakowska książnica będzie ekologiczna