Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 21 listopad 2019 20:35

Nowa szatnia dla strażaków w OSP Maków Centrum

Od listopada strażacy ochotnicy z OSP Maków Centrum mogą cieszyć się zupełnie nowym pomieszczeniem. 

Dotychczas ubrania bojowe były rozwieszone między samochodami w garażach, obecnie, umundurowanie zostało przeniesione do nowo powstałej szatni. Podczas remontu wykonano nowe wejście do szatni oraz zakupiono nowe drzwi wewnętrzne. W ramach prac remontowych wyrównano ściany, obniżono sufity oraz położono wylewkę. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo zamontowano wentylację pomieszczenia. Na ostatnim etapie inwestycji na ścianach i podłogach zostały położone płytki oraz zakupiono szafki ubraniowe.

 

Nowa szatnia została sfinansowana z dotacji komendanta głównego PSP w Suchej Beskidzkiej; dotacji z UM Maków Podhalański; dotacji z realizacji zadania publicznego pod nazwą zapewnienie gotowości bojowej jednostki OSP włączonej do KSRG oraz z wkładu własnego druhów z OSP Maków Centrum.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiNowa szatnia dla strażaków w OSP Maków Centrum