Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 01 grudzień 2019 22:20

Upominki dla seniorów czekają w magistracie

Upominki dla seniorów czekają w magistracie Foto: Pixabay

Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala zachęca seniorów, by przychodzili do Urzędu Miejskiego po odbiór bezpłatnych opasek odblaskowych. Może to drobiazg, ale taki, który jest w stanie nawet  uratować życie.

 

O tej porze roku, gdy zmrok zapada wcześnie, a świt wstaje późno, opaski czy inne elementy odblaskowe są szczególnie potrzebne. To rzecz nieodzowna każdemu, komu zdarza się chodzić drogami lub ulicami, gdy jest ciemno. Sporą ilość opasek odblaskowych zakupił magistrat w Makowie Podhalańskim, aby zaopatrzyć w nie seniorów z terenu gminy. - Część z nich rozdysponowałem podczas Senioriady, część jest w urzędzie. Jeżeli ktoś ma potrzebę wzięcia sobie takich opasek, to kierownik Referaru Gospodarki Komunalnej Paweł Barzycki rozdaje je szczodrą ręką - zapewnia burmistrz Paweł Sala.  

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiUpominki dla seniorów czekają w magistracie