Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 16 styczeń 2020 12:13

Maków. Przestanie zalewać ulicę?

Napisane przez
Maków. Przestanie zalewać ulicę? Foto: Pixabay

W ostatni poniedziałek opisaliśmy problem niedrożnego odwodnienia drogi krajowej nr 28 w Makowie Podhalańskim, skutkującego pojawianiem się ogromnej kałuży w samym centrum miasta. Jak się okazuje, nasza interwencja spotkała się z natychmiastowym odzewem.

Już następnego dnia po publikacji artykułu wielkie poruszenie zapanowało w okolicach kratki ściekowej, przez którą woda spływa z newralgicznego odcinka jezdni do kanalizacji deszczowej. To początek prac mających na celu udrożnienie odwodnienia drogi, które zapowiadała rzeczniczka prasowa krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Iwona Mikrut. - Co to znaczy potęga mediów. Trzy lata nic się nie dało zrobić, a tu jeden artykuł w poczytnym portalu działa cuda! – cieszy się nasz czytelnik z Makowa Podhalańskiego Wojciech Marusiński.

 

asdasdasdasdas