Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 04 kwiecień 2020 18:13

Akcja zostań w domu – Olaf żegna zimę

Strażacy z jednostki OSP Maków Dolny podczas podawania komunikatu dotyczącego pozostawania w domu w czasie pandemii, postanowili zadbać o najmłodszych mieszkańców Makowa Dolnego.

Z inicjatywy Rady Rodziców Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK oraz radnego okręgu, Łukasza Klimasary, Olaf umilał dzieciom czas podczas głoszenia informacji #zostanwdomu. Olaf był niespodzianką, która wywołała wiele radości na twarzach dzieci, które niekoniecznie rozumieją powagę obecnej sytuacji. W czasie przejazdu zostały zachowane wszystkie obowiązujące środki bezpieczeństwa. Strażacy z Dolnego Makowa pragną podziękować państwu Agnieszce i Danielowi Hudziak za włączenie się w akcję i udostępnienie stroju oraz przypomnieć wszystkim mieszkańcom, aby dla zdrowia siebie i swoich najbliższych pozostali w domach.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiAkcja zostań w domu – Olaf żegna zimę