Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 26 maj 2020 08:36

Ruszyły makowskie przedszkola, a szkoły?

Ruszyły makowskie przedszkola, a szkoły? pixabay.com

Zgodnie z wytycznymi rządu od 25 maja 2020 roku wznawiamy funkcjonowanie przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest gmina Maków Podhalański.

Wszystkie jednostki oświatowe podjęły wiele działań, aby zapewnić bezpieczny powrót dzieci do szkoły. Na chwilę obecną placówki zadeklarowały gotowość do pracy.

Rozpoznano również zapotrzebowanie na organizację zajęć dla klas I - III, na zajęcia rewalidacyjne oraz na konsultacje w klasach ósmych, a od pierwszego czerwca na konsultacje dla pozostałych uczniów z wszystkich przedmiotów.

Dla wszystkich zainteresowanych uruchomiono zajęcia w szkołach w Makowie, Białce, Juszczynie, oraz Wieprzcu. W Grzechyni, Kojszówce i Żarnówce do tej pory rodzice nie skorzystali z organizowanej opieki i nauki na terenie szkoły. We wszystkich przypadkach nadal organizowane jest zdalne nauczanie.

 

źródło: Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiRuszyły makowskie przedszkola, a szkoły?