Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 maj 2020 08:48

Kolejne LED-y rozjaśnią gminę Maków-Podhalański

Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że trwają dalsze inwestycje związane z budową nowego oświetlenia ulicznego z zastosowaniem lamp energooszczędnych typu LED. Tym razem nowe oświetlenie uliczne zostało wybudowane przy ul. Jodłowej w Makowie Podhalańskim na terenie rekreacyjnym – siłownia plenerowa i tężnia. Wartość zadania wyniosła 19 353 złotych.

Jest to pierwszy etap tej inwestycji zaplanowany w budżecie gminy na 2020 rok.

Obecnie w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego został wyłoniony wykonawca prac budowy oświetlenia ulicznego w Juszczynie os. Sale kwota inwestycji to 20 866,80 złotych i w Makowie Podhalańskim os. Za Wodą kwota inwestycji to 51 235,45 złotych.

Przygotowana jest również dokumentacja dla prac budowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Białka os. Królowa w kierunku boiska sportowego oraz os. Barcikowa.

 

źródło: UM Maków-Podhalański

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiKolejne LED-y rozjaśnią gminę Maków-Podhalański