Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 12 czerwiec 2020 11:35

Makowska gmina "zamroziła" sport

Makowska gmina "zamroziła" sport Foto: Pixabay

Gmina Maków Podhalański jest kolejną, której burmistrz zdecydował się na czasowe zawieszenie zajęć sportowych z wykorzystaniem gminnych obiektów.

 

Doprowadziła do tego sytuacja epidemiologiczna w powiecie suskim, gdzie praktycznie codziennie przybywa potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W samym Makowie Podhalańskim wykryto ich dotychczas 18, zaś w wioskach gminy – 27. Do tej pory wyzdrowiały tylko 3 osoby. Również w ościennych gminach sytuacja jest niewesoła. Przewidywany termin, do którego boiska i inne obiekty sportowe na terenie makowskiej gminy mają być nieczynne, to 21 czerwca, ale w razie potrzeby może on zostać przesunięty.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiMakowska gmina "zamroziła" sport