Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 29 wrzesień 2020 11:09

Nowy kurs na Juszczyńskie Polany z jednym "ale"... Radna apeluje

Napisane przez
Nowy kurs na Juszczyńskie Polany z jednym "ale"... Radna apeluje Fot. Pixabay

Dobra wiadomość dla mieszkańców Juszczyna Polany. Od 1 października uruchomiony zostanie powrotny kurs busa na trasie Sucha Beskidzka – Jordanów, który wykonywany będzie właśnie przez Juszczyn Polany i Zgudy.

 Busy do Jordanowa przez Juszczyn Polany będą wyjeżdżały z Suchej o 15.25. Będą miał tabliczkę JORDANÓW przez Juszczyn Zgudy. Kurs ten będzie obsługiwała firma Krzysztofa Janowca, co jest małą ciekawostką bo poranny wykonuje firma jego brata. Przewoźnik otrzymał już pozwolenie na realizację kursu na trasie Sucha B.- Juszczyn Zgudy- Juszczyn Polany/Górny-Jordanów. -  Na odcinku Juszczyn Zgudy- Juszczyn Polany pojedzie tylko wtedy, gdy będzie co najmniej 3 pasażerów w busie chcących jechać na Polany. Zachęcam do korzystania z tej możliwości, im więcej chętnych, tym większa pewność, że kurs się utrzyma – przekazuje Dorota Kaczmarczyk, radna gminna. 

Pracownicy Wydziału Komunikacji i Transportu suskiego Starostwa Powiatowego rozmawiają z przewoźnikiem jeszcze w jednej kwestii. Chcą, aby wtorkowy poranny  odbywał się nie tylko we wtorki, ale również w inne dni tygodnia. - To oczywiście uzależnione jest od liczby chętnych osób. Zgłaszajcie więc, proszę chęć korzystania z tego kursu do kierowcy kursu popołudniowego. Być może Pan Krzysztof podejmie próbę przywrócenia przewozów na stałe – apeluje radna Kaczmarczyk.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiNowy kurs na Juszczyńskie Polany z jednym "ale"... Radna apeluje