Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 17 styczeń 2015 13:50

ZWYKŁY SPEKTAKL DLA NIEZWYKŁEJ PUBLICZNOŚCI

Napisał

Gimnazjaliści z klas III Zespołu Szkół w Białce wystąpili przed szczególną publicznością - pensjonariuszami Zakładu Opieki Leczniczej w Makowie Podhalańskim, prezentując utwór Aleksandra Fredry –„Zemstę”.

 

Personel przyjął bardzo entuzjastycznie pomysł wystawienia sztuki, przygotowując wcześniej pacjentów oraz służąc pomocą w ustawieniu scenografii. Uczniowie: Mariusz Adamczyk, Szymon Bargiel, Szymon Drobny, Karol Borowy, Karol Biskup, Kacper Bury, Paulina Jabcoń, Kamil Marek, Wioletta Marek, Oliwia Pochopień, Karina Pena, Dawid Woźny, Sebastian Woźny z przejęciem i zaangażowaniem  interpretowali swoje role. Niezwykłą  grą dostarczyli pensjonariuszom wiele uśmiechu, radości, za co zebrali gromkie brawa i podziękowania.

 Inicjatorkami spektaklu były: p. Magdalena Smyrak-Bogdan, która zaadaptowała sztukę na potrzeby "małej sceny" oraz p. Beata Święch- Wieczorek - odpowiedzialna za oprawę muzyczną. Dla uczniów ZS w Białce nie był to pierwszy kontakt z pacjentami ZOL-u, ponieważ w grudniu 2014 roku młodzież odwiedziła szpital z życzeniami świątecznymi i własnymi wypiekami, przygotowanymi w ramach akcji  „Przyszyj do serca Babcie i Dziadka”.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiZWYKŁY SPEKTAKL DLA NIEZWYKŁEJ PUBLICZNOŚCI