Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 23 styczeń 2015 08:17

Tu niedawno było ściernisko - niebawem będzie… boisko!

Napisał

Władze Makowa Podhalańskiego pochwaliły się postępem prac przy budowie boiska sportowego w Grzechyni. Miejsce do aktywności z piłką ma być gotowe w połowie marca.

 Zima jaka jest, każdy widzi. Być może to skłoniło władze Makowa Podhalańskiego do pochwalenia się postępem prac przy budowie boiska w Grzechyni – wszak aura sprzyja uprawianiu - bynajmniej nie zimowych - sportów. Na owym obiekcie pograć będzie można jednak dopiero w połowie marca, a więc nie na klimatyczną, lecz kalendarzową wiosnę.

- Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego w Grzechyni – poinformował makowski magistrat. - Wykonano już: rozbiórkę istniejących elementów odwodnienia, korytowanie wraz z przygotowaniem podłoża z warstwami rozsączającymi i nośnymi, ułożono geowłókninę, odtworzono odwodnienie z dostosowaniem spadków i poziomów do przygotowanego terenu, wykonano obrzeża boisko a w  najbliższym tygodniu zostanie wykonane ogrodzenie całości terenu.

Koszt wykonania boiska wyniesie ponad 118 tysięcy złotych. Dofinansowanie województwa wyniosło 53 tysiące złotych.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiTu niedawno było ściernisko - niebawem będzie… boisko!