Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 03 wrzesień 2015 09:01

Jesteś z Makowa? Zagłosuj!

Napisał

Do wydania jest w sumie 75 tysięcy złotych. To mieszkańcy Makowa Podhalańskiego zdecydują jakie inwestycje są dla nich najważniejsze. Głosowanie już się rozpoczęło i potrawa do niedzieli, 27. września.

 

Budżet Obywatelski to narzędzie, które pozwala mieszkańcom współdecydować o wydawaniu środków publicznych. Do końca lipca był czas na składanie projektów inwestycji i działań, które mieszczą się w zadaniach własnych gminy. Zrobić to mógł każdy mieszkaniec Makowa, który ukończył 16 lat i zebrał pod pomysłem 15 podpisów.

Na projekty można głosować na dwa sposoby. Elektronicznie -  na stronie https://wspoldecydujemy.pl/makow-podhalanski/budzet-obywatelski/budzet-obywatelski-dla-makowa-podhalanskiego-6, lub osobiście przy urnie – w weekend 19-20.09. Aby móc oddać głos, należy spełniać te same warunki, co przy zgłaszaniu projektów (zameldowanie na terenie Makowa i ukończone 16 lat).

Tegoroczne projekty:

  • Strefa kreatywnych gier przy Szkole Podstawowej SPSK w Makowie Podhalańskim
  • Ścieżka rowerowa
  • Rozprowadzanie wody miejskiej na tereny ogródków działkowych "SKAWA"
  • Propozycja zagospodarowania terenu pod plaże miejską w Makowie Podhalańskim

Wyniki ogłoszone zostaną 28.09.2015

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiJesteś z Makowa? Zagłosuj!