Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 28 grudzień 2013 09:17

Radni Rady Miejskiej w Makowie Podhalańskim uchwalili wysokość podatków i opłat na 2014r.

Napisał

20 listopada br. radni uchwalili wysokość podatków i opłat jakie będą obowiązywały w 2014 roku w makowskiej gminie oraz określili wzory formularzy podatkowych.

 


Niższy w stosunku do roku ubiegłego będzie podatek leśny o 3,38 zł od hektara. Nie zmieni się wysokość podatku od środków transportowych i opłata targowa.

Jedynie podatek rolny wzrośnie o 9, 28 zł od hektara przeliczeniowego, w związku z wyższą ceną 1q żyta, która wg. komunikatu GUS, wynosi 69,28 zł,

Podatek od nieruchomości będzie wyższy w skali roku o 1 %.


Zał. do pobrania

1. Informacja ws. podatku leśnego
2. Informacja w sprawie podatku rolnego,
3. Wzory formularzy podatku od nieruchomości, podatku rolnego , podatku leśnego,
4. Uchwala ws. wysokości stawek podatku od nieruchomości, zwolnień od tego podatku.


Radni uchwalili również „program współpracy Gminy Maków Podhalański z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014”


Zał. do pobrania:

Program współpracy Gminy Maków Podhalański z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014”

źródło: UM Maków Podhalański
 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiRadni Rady Miejskiej w Makowie Podhalańskim uchwalili wysokość podatków i opłat na 2014r.