Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 06 styczeń 2014 20:33

WOŚP w Makowie- jak zawsze z rozmachem!

Napisał

Zbliża się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Makowie już szósty rok z rzędu „będzie się działo”! Celem jest zebranie jak największej kwoty na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

 

WOŚP w Makowie wystartuje w sobotę 11 stycznia o godz. 18:30 „Rockową Wirówką”, organizowaną przy współpracy z makowskim Domem Kultury.  Na scenie pojawią się: SOULTAKER, OVERDRIVE i HEDONISM. W drugim dniu imprezy, w niedzielę 12 stycznia 

o godz. 17:00 wystąpi MAKOWSKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA, zespoły NIBY NIC
i HIGHLANDERS oraz gwiazda wieczoru, uczestnicy tegorocznej edycji programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka” KAPELA CIUPAGA.

 

Wolontariusze będą zbierać pieniądze nie tylko podczas koncertów, ale również w niedzielę przez cały dzień, w różnych częściach miasta, więc każdy, kto zechce wesprzeć akcję będzie miał taką możliwość. Dotychczas, podczas wszystkich finałów WOŚP zebrano w Makowie ponad 60 tysięcy złotych. Współorganizatorami tegorocznego finału są: www.GBorowy.pl, Dom Kultury i Miejska Biblioteka w Makowie Podhalańskim.

 

Więcej informacji znaleźć można na www.facebook.com/makowpodhalanski.   

M.B.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiWOŚP w Makowie- jak zawsze z rozmachem!