Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 30 grudzień 2015 09:11

Wolontariusze z Białki nie odpuszczają – jasełka dla chorych szpitala w Makowie Podhalańskim.

Napisał

Wyjątkowe to święta, bo łączą ludzkie serca. Ludzie lgną do siebie, bo wspólnie chcą się radować i dzielić tym, co mają.

 Wtorkowe przedpołudnie  29.12.2015 dla uczniów i nauczycieli  Zespołu Szkół w Białce było bardzo wyjątkowe. Z zadumą dzielili się świąteczną radością z chorymi  w szpitalu w Makowie Podhalańskim. W świetlicy  szpitalnej przy przygotowanej dekoracji przedstawili jasełka. Ze wzruszeniem  śpiewali kolędy do śpiewu których włączali się również obecni chorzy. Oglądajacy  z uśmiechem na twarzy i wyrazami podziwu  patrzyli na grę „aktorską” najmłodszych uczestników: owieczki, górali, diabełków, aniołków.  Na zakończenie p. Basia Łatka złożyła wszystkim życzenia, a chorzy podziękowali gromkimi brawami. Nie zabrakło łez, wspomnień i wspólnego kolędowania.

 Na łamach portalu p. B. Łatka składa podziękowanie p. Krystynie Wróbel i całemu personelowi szpitala za serdeczną atmosferę, a przede wszystkim sprowadzenie chorych do świetlicy. 

Po Nowym Roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z Białki do szpitalnych sal z odwiedzinami powrócą.

  
 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiWolontariusze z Białki nie odpuszczają – jasełka dla chorych szpitala w Makowie Podhalańskim.