Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 13 styczeń 2016 21:02

„Ach, co za noc”- Jasełka w Makowie

Napisał

Jasełka, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Makowie Podhalańskim, to zawsze doniosłe wydarzenie, w przygotowanie którego nauczyciele oraz uczniowie wkładają wiele pracy i serca. 

Przedstawienie „Ach, co za noc” przygotowały: mgr M. Malaga-Guzik, mgr S. Micor, mgr A. Wróbel, mgr A. Szufa oraz wychowawcy internatu.

W grudniu inscenizację mogli obejrzeć nie tylko rodzice podopiecznych, ale: przedstawiciele Starostwa Powiatowego, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Serafitek w Makowie Podhalańskim, uczniowie kl. I Szkoły Podstawowej w Makowie Podhalańskim.

Wychowankowie ponownie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie 13 stycznia 2016r. Na widowni zasiedli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Zembrzyc i Kukowa oraz Seniorzy Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim.

Wszyscy goście byli zachwyceni formą w jakiej były przedstawione jasełka, grą uczniów, strojami, scenografią oraz muzyką. 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaMaków Podhalański„Ach, co za noc”- Jasełka w Makowie